SZTUKA ŻYCIA. WIERSZE, OPOWIADANIA, RELACJE Z WERNISAŻY.
Archiwum
O autorze
Zakładki:
Facebook
Gdzie zagladam
GTWB
IMA
Mapa Warszawy
Mozna napisac do mnie
Nasza klasa
Picassaweb
Retrospektakl
Tajemnica.wordpress.com - blog.
sobota, 29 listopada 2014

Dzis wybieram sie na wystawe fotografii Wandy Michalak do Galerii WM, o czym napisze wiecej, jak zwykle, w poniedzialek.

W niedziele w Domu Polskim odbedzie sie spotkanie "Polacy w Amsterdamie", dla wszystkich, którzy mają problemy z pracodawcami, biurami, mieszkaniami. Polskie Radio Amsterdam również będzie obecne na spotkaniu.

Wszystkim zycze udanego weekendu! :)

środa, 26 listopada 2014

W sobote 6 grudnia w Domu Polskim w Amsterdamie odbedzie sie wernisaz wystawy fotografii Magdaleny Zagajewskiej, zatytulowany: "Kontrasty".

Magdalena Zagajewska prezentuje nam jak w kreatywny sposób można wykorzystać telefon do stworzenia dobrego kadru. Magdalena jest członkiem Klubu Miłośników Fotografii i jest to Jej pierwsza wystawa indywidualna. Serdecznie życzymy następnych! :)

poniedziałek, 24 listopada 2014

W niedziele 7 grudnia w Teatrze Kikker w Utrechcie odbedzie sie spotkanie w teatrze pt. Moj Szekspir, w wykonaniu Andrzeja Seweryna.

 

Wiecej na stronie:

http://www.poolspodium.org/pl/showpage.php

piątek, 21 listopada 2014

Dzis w Cafe Mono mamy kolejna odslone The League of Extraordinary DJ`s! 

Udanego weekendu wszystkim zycze :)

czwartek, 20 listopada 2014

W srode 19 listopada odbyl sie wieczor autorski Grazyny Plebanek w Ambasadzie RP w Hadze, zorganizowany przez STICHTING LITERATURA oraz

AMBASADE RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ W HADZE.

Jak podaje nota oficjalna:

"GRAŻYNA PLEBANEK: POLONISTKA, FELIETONISTKA, MIESZKAJĄCA OD KILKU LAT W BRUKSELI AUTORKA BESTSELLERU „NIELEGALNE ZWIĄZKI" – O MĘŻCZYŹNIE Z MĘSKIEGO PUNKTU WIDZENIA.

W SWEJ NAJNOWSZEJ POWIEŚCI „BOKSERKA” PLEBANEK ZABIERA CZYTELNIKÓW W PODRÓŻ PO WSPÓŁCZESNEJ, WIELONARODOWEJ BRUKSELI, A GŁÓWNEJ BOHATERCE POWIERZA MISJĘ ZGŁĘBIENIA MĘSKIEGO ŚWIATA BOKSU."

Grazyna Plebanek, fot pochodzi z Fb.

Spotkanie bylo bardzo interesujace, ponizej fotoreportaz:

Zdjecia pochodza z Fb.


 
1 , 2 , 3