ZAPIS MYSLI , ZYCIE CODZIENNE , REPORTAZE , WIERSZE , OPOWIADANIA , RELACJE Z WERNISAZY.
Archiwum
O autorze
Zakładki:
Facebook
Gdzie zagladam
GTWB
IMA
Mapa Warszawy
Mozna napisac do mnie
Nasza klasa
Picassaweb
Retrospektakl
Tajemnica.wordpress.com - blog.
poniedziałek, 30 stycznia 2017

W piatek 27 stycznia  w Taste & Flavour Jordaan odbył się wernisaż fotografii Lulu Lightning zatytułowany "Amsterdam Story".

Na gitarze  zagrała i zaśpiewała Annemie Brijder, a także Lulu, na skrzypcach zagrała Violinna.

Więcej na stronie:

http://www.lululightning.com/27012017photoexhibition.html

Wszystkim życzę udanego poniedziałku :)

 

piątek, 27 stycznia 2017

Dziś zaczął się według chińskiej astrologii Rok Ognistego Koguta.

W chińskiej dzielnicy Amsterdamu, gdzie nazwy ulic mają tabliczki z napisami w językach chińskim i niderlandzkim, a także postawiono buddyjską świątynię, odbędą się tańce smoków i inne rytuały pomyślności. Każda chińska  kawiarenka, restauracja i biznes hucznie świętuje! W tym roku nie wybieram się tam, ale pamiętam poprzednie lata.

Jako, że jestem w tym choroskopie  kogutem i moje córki są kogutami, a także wnuczek będzie kogutem, zapowiada się dla nas bardzo pomyślny rok! :)

Wszystkim życzę Szczęśliwego Nowego Roku Koguta! :)

 

czwartek, 26 stycznia 2017

Nieprzewidziany zwrot akcji sprawił zakończenie tematu "na rusztowaniach". Barakowóz nie przyjechał, latryna też nie, ekipa wpada na krótko w ciągu dnia i jest znośna. Akcję zawdzięczamy sąsiadce z drugiego pietra, która rezyduje w swojej pracowni i zjawia sie tu na sobotę  i niedzielę, gdy ekip nie ma. To ona wezwała pomoc w sprawie zawilgocenia ścian budynku, bo coś zauwazyła u siebie w mieszkaniu, a także przybyła dziś. Porozmawiałysmy sobie miło, wszystko się wyjaśniło. Ekipa już nie pracuje w ciemnościach przed wschodem słońca, więc też nie budzi mnie, tym bardziej, że nadal rezyduję w najdalszym pokoju. Spodziewam się ich jutro i przez pieć dni w przyszłym tygodniu, ale teraz bedzie już tylko lepiej, jak to się mówi - z górki! :)

Udanego czwartku wszystkim życzę :)

 
1 , 2 , 3 , 4