ZAPIS MYSLI , ZYCIE CODZIENNE , REPORTAZE , WIERSZE , OPOWIADANIA , RELACJE Z WERNISAZY.
Archiwum
O autorze
Zakładki:
Facebook
Gdzie zagladam
GTWB
IMA
Mapa Warszawy
Mozna napisac do mnie
Nasza klasa
Picassaweb
Retrospektakl
Tajemnica.wordpress.com - blog.

portrety z najblizszej okolicy

wtorek, 10 stycznia 2017

Targi turystyczne w Utrechcie zaczynają się jutro. Dziś były pokazy dla zaproszonych gości.

Fot. Ewa Żyzniewska.

poniedziałek, 09 stycznia 2017

Od tygodnia wertuję wszystkie swoje wiersze,  opublikowane w pismach literackich i maszynopisy. Zakopałam się w literaturze, ale także we wspomnieniach emocji, osób, miejsc... Nie jest łatwo.

Na szczęście jutro wybieram się do Utrechtu na Targi Turystyczne z szefową Poolse Media, a pojutrze odwiedzi mnie córka i zostanie ze mną na kilka dni, więc odpocznę od wierszy. Wybieram ulubione 40-50, z zamiarem publikacji w jednym tomie. Myślę, że gdy fotograf się odnajdzie, zrealizujemy również projekt 25 fotografii + 25 wierszy.

Wszystkim życzę udanego tygodnia :)

niedziela, 01 stycznia 2017

Najważniejsze sprawy minionego roku to udana operacja serca taty, który skończył jesienią 84 lata. Codziennie ze sobą rozmawiamy, byłam z tatą wiosną, latem i jesienią. Dobra kondycja fizyczna i psychiczna taty bardzo mnie cieszy!

Zawodowo, udana realizacja wielu projektów dziennikarskich, a także publikacje opowiadań i wierszy w czasopismach. Dalsza wspoółpraca z Poolse Media i Biuletynem PNKV. Ostatni projekt wydania zbioru moich wierszy z pracami Daniela Chorupa nie powiódł się, bo fotograf zaginął 5 grudnia. Temat jest otwarty...

W tym roku ukaże się płyta zespołu Korpus, zatytułowana Respekt, na kórej znajdzie się również mój utwór pt. Projektanci mód, grany na ubiegłorocznych koncertach.

Książka zawierająca wszystkie utwory śpiewane przez  Andrzeja Zauchę, teksty i nuty zebrane przez Janusza Szroma zostanie wydana w tym roku, w zbiorze moje teksty piosenek: W nocnym klubie i Sen o państwie faraonów.

Najważniejsze, to że w maju powiększy nam się rodzina. Ogromna miłość i radość, tata zostanie pradziadkiem, a ja babcią wnuka, który rozwija się prawidłowo i zdrowo w Den Bosch! Córka z narzeczonym są pełni energii i planów na przyszłość. Druga córka również ma się dobrze.

Moi mili, wszystkim życzę wszelkiej pomyślności, zdrowia, miłości, radości, spełnienia planów i marzeń w Nowym Roku 2017! :)

AS

 

 

 

 

 

 
1 , 2 , 3 , 4 , 5 ... 620