ZAPIS MYSLI , ZYCIE CODZIENNE , REPORTAZE , WIERSZE , OPOWIADANIA , RELACJE Z WERNISAZY.
Blog > Komentarze do wpisu

Wernisaż malarstwa Pawła Czajkowskiego w Bibliotece Polskiej w Amsterdamie.

 

W sobotę 17 czerwca w Bibliotece Polskiej w Amsterdamie odbył się wernisaż malarstwa Pawła Czajkowskiego zatytułowany "Kolory Miasta", na którym był obecny twórca i goście. Paweł Czajkowski bardzo interesująco opowiedział o swoich inspiracjach różnymi miastami, Warszawą, gdzie mieszka, a także Berlinem i Paryżem.

"Paweł Czajkowski ukończył w 1996 roku Akademię Sztuk Pięknych w Warszawie.Dyplom uzyskał z wyróżnieniem w pracowni malarstwa prof.Jana Tarasina oraz w pracowni litografii prof.Władysława Winieckiego co dalszych rekomendacji nie wymaga.
Posługując się zamaszyście plamą ,barwą i linią w swoich pracach udowadnia nam jak może być rozedrgane wspomnienie widoków miasta."

Tekst pochodzi z zaproszenia na wystawę.

Wszystkim życzę udanego poniedziałku :)

poniedziałek, 19 czerwca 2017, sad.a.5

Polecane wpisy

  • Koła Życia, wiersz i fotografia.

    Koła Życia stworzyła połączenie mojego wierszai fotografii Arka Kikulskiego. Wszystkim życze udanego weekendu! :)

  • "Mozaika", opowiadanie.

    W najnowszym Biuletynie PNKV ukazało sie moje opowiadanie zatytułowane "Mozaika", na stronie 38. Ilustracja pochodzi od redakcji Biuletynu. http://www.pnkv.nl/p

  • Ważka na róży.

    Do mojego zaczarowanego ogrodu przyleciała zielona ważka, uczepiła sie łapkami płatków różyi odpoczywała tak około dwu godzin. Miała rozpiętość skrzydeł 10 cent

TrackBack
TrackBack URL wpisu: