ZAPIS MYSLI , ZYCIE CODZIENNE , REPORTAZE , WIERSZE , OPOWIADANIA , RELACJE Z WERNISAZY.
Blog > Komentarze do wpisu

Wywiad.

W Bibliotece Polskiej w Amsterdamie spotkałam się z Cezarym Ciszewskim, który od pewnego czasu chciał zrobić ze mną wywiad do programu Wolny Ekran, TVP Polonia.

Ostatnio rozmawialiśmy o tym w Warszawie, rok temu, w kwietniu, w dniu moich imienin, dlatego zapamiętałam tak dobrze tamten dzień.

Uchylę rąbka tajemnicy, zaprezentowałam trzy swoje wiersze i opowiedziałam dość dużo. Cezary zadał mi również interesujące pytania. Mam nadzieję, że będę równie zadowolona, gdy zobaczę zmontowany i wyemitowany materiał.  Odcinki programu są do zobaczenia w internecie, dam znać w blogu, kiedy pojawi się ten wywiad.

Wszystkim życzę udanego czwartku :)

 

czwartek, 04 maja 2017, sad.a.5

Polecane wpisy

  • "Korean Dreams" Nathalie Daoust, WM Gallery.

    Wsobotę 18 pazdziernika w WM Gallery odbył się wernisaż fotografii Nathalie Daoust zatytułowany "Korean Dreams". Kanadyjska fotografka podróżowała do Korei Półn

  • "Winter Group Show", KochxBos Gallery.

    4 listopada w KochxBos Gallery odbył sie wernisaz grupy artystów zatytułowany "Winter group Show". Udział wzieli: Claire Partington Meryl Donoghue, Ray Caesar.

  • "Twój Vincent", film.

    Zobaczyłam dziś w amsterdamskim kinie The Moviesfilm, na który wybierałam się od dawna. Polski tytuł to "Twój Vincent". Widziałam wersję angielską z holenderski

TrackBack
TrackBack URL wpisu: